fbpx

Blog

Dodano: 14 grudnia 2023
Panele tapicerowane Dappi do pokoju dziecka

Pokój dziecka to wyjątkowa przestrzeń, która wymaga kolorowego i dziecięcego wystroju. Dekoracje w pokoju najmłodszego członka rodziny są numerem jeden w urządzaniu i aranżacji. Dlatego dzisiaj przychodzimy z pomysłem zastosowania paneli tapicerowanych Dappi. Jak można je zastosować w pokoju dziecka oraz spośród jakich wzorów możesz dokonać wyboru? Urządzenie pokoju dziecka to jedno z większych wyzwań […]

Pokój dziecka to wyjątkowa przestrzeń, która wymaga kolorowego i dziecięcego wystroju. Dekoracje w pokoju najmłodszego członka rodziny są numerem jeden w urządzaniu i aranżacji. Dlatego dzisiaj przychodzimy z pomysłem zastosowania paneli tapicerowanych Dappi. Jak można je zastosować w pokoju dziecka oraz spośród jakich wzorów możesz dokonać wyboru?

Urządzenie pokoju dziecka to jedno z większych wyzwań aranżacyjnych w całym domu. Każda pociecha ma swoje ulubione kolory, kształty, zwierzęta czy postaci z bajek, które chciałoby mieć także w swoim wnętrzu. Wybór dekoracji jest ogromny. Jak się nie pogubić w ich natłoku oraz jak znaleźć odpowiednie ozdoby na dziecięcą ścianę.

Panele tapicerowane dla dzieci

Panele ścienne dla dzieci powstały z myślą o najmłodszych. Cztery kształty, spośród których każde dziecko znajdzie swój ulubiony. Chmurka, króliczek, miś oraz kotek – to obecna propozycja wyboru paneli tapicerowanych do pokoju dziecka. Każdy doda przytulności oraz zapewni komfortowy sen Twojej pociechy. Urocze kształty paneli wprowadzą ciekawy design, a paleta wysokiej jakości tkanin, występujących w dziecięcych kolorach, pozwoli na stworzenie wyjątkowej i oryginalnej kompozycji.

Bez względu na to, który wzór wybierzesz, panele w kształcie zwierzaków to nie tylko dekoracja, ale także interaktywny element, który zachęca do zabawy, rozbudzając wyobraźnię oraz kreatywność. Stworzone z myślą o dziecięcych marzeniach, zwierzaki mają przyjazny i uroczy wyraz, który wzbudzi pozytywne uczucia wśród najmłodszych. Dodatkowo panele są bezpieczne w użyciu i spełniają najwyższe standardy jakości. Zostały wykonane z materiałów gwarantujących bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników. Panele Dappi posiadają atest higieniczny PZH, który jest świadectwem najwyższej jakości oraz braku negatywnego wpływu na zdrowie oraz środowisko.

Panele tapicerowane classic

Panele ścienne Dappi Classic to oryginalna dekoracja, która znajdzie swoje zastosowanie zarówno w pokoju dziecka, jak i sypialni rodziców. Różne wzory i kolory paneli pozwolą na stworzenie niezwykle ciekawych i niepowtarzalnych aranżacji wnętrz. Panele tapicerowane Dappi składają się z drewnianej podstawy, miękkiego wypełnienia oraz obicia. Miękkie panele gwarantują bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników. Dlatego tak chętnie wybierane są przez rodziców jako obicie ścian pokoju dziecka lub stosowane wszędzie tam, gdzie dzieci przebywają. Są miękkie, wykonane z przytulnych materiałów, dlatego doskonale będą amortyzowały uderzenia. Z panelami można stworzyć nie tylko piękną dekorację ścienną w pokoju dziecka, ale także bezpieczne miejsce do nauki chodzenia czy energicznych zabaw.

Wśród klasycznych wzorów paneli tapicerowanych, dostępne są różne kształty. Od popularnego w ostatnim czasie heksagonu, przez kwadrat, prostokąt, romb, trójkąt aż po koło. Dzięki temu możliwe jest stworzenie unikalnej kompozycji, składającej się z jednego lub kilku kształtów. Jeśli dodamy do tego bogaty wybór kolorów oraz różnych struktur tkanin to powstanie wyjątkowa dekoracja pokoju dziecięcego lub innej przestrzeni w domu. Panele tapicerowane Dappi są łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy zwilżona ścierka, aby wyczyścić zabrudzony panel.

Co warto wiedzieć o marce Dappi?

Marka Dappi tworzy nowoczesne dekoracje ścienne oraz łóżka tapicerowane, nie tylko dla dzieci. Dekoracyjne panele tapicerowane są jedną z głównych gałęzi tego producenta. Bogaty wybór wzorów, kolorów, struktur tkanin oraz kształtów sprawi, że każdy znajdzie możliwość stworzenia wielu ciekawych aranżacji. Dekoracje można zastosować nie tylko w domowym zaciszu, ale także w pomieszczeniach biurowych czy komercyjnych. Panele tapicerowane na ścianę są coraz częściej wybieraną formą aranżacji wnętrz przez klientów indywidualnych oraz projektantów wnętrz. Produkty Dappi nie tylko dodają elegancji i przytulności, ale również są niezwykle funkcjonalne.