fbpx

myMODULO

Ubierzemy Twoje ściany!

Wnętrze jest jak ciało dla każdego człowieka - to miejsce, w którym chcemy czuć się bezpieczni, zrelaksowani i skupieni na tym, co najważniejsze. Równocześnie to wizytówka, znak rozpoznawczy osobowości, firmy lub instytucji.

Dlatego w „myMODULO” dbamy o to, aby aranżacja przestrzeni i użyte do niej panele, oddawały Twój charakter i wzbudzały w odwiedzających pozytywne emocje.

o nas

myMODULO to sklep, w którym znajdziesz ubranie dla swoich ścian – na każdą okazję i kieszeń.

Nasza ekipa, niczym doświadczona stylistka, pomoże Tobie dobrać panele ścienne odpowiednie do rodzaju wnętrza i jego przeznaczenia. Nie jest istotne, czy urządzasz mieszkanie, biuro, restaurację, salon urody, przedszkole, czy przestrzeń użyteczności publicznej – mamy produkty dedykowane każdemu wnętrzu. Znajdziesz u nas nowoczesne i łatwe w utrzymaniu panele ścienne, panele tapicerowane, tapety, maskownice do grzejników, a także meble tapicerowane: łóżka, zagłówki, siedziska. Bogata oferta pozwoli na szybką i niezwykłą metamorfozę ścian, aby wystrój był dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.

Nasza kolekcja zachwyca wyglądem, imponuje jakością i przekonuje funkcjonalnością. Produkty w myMODULO posiadają jeszcze inną zaletę – są przeznaczone do samodzielnego montażu.

Możesz nie wiedzieć, jak ma wyglądać dana przestrzeń, ale jeśli wiesz, jak mają się czuć ludzie, który będą w niej przebywali, bez trudu znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie!

myMODULO to nowoczesny sklep internetowy, w którym realizujemy zamówienia z całego kraju. Oferowane panele ścienne i tapicerowane możesz zobaczyć również w stacjonarnym biurze przy ul. 11 Listopada 15 w Bydgoszczy.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.