myMODULO

Aranżacja ścian to nasz ulubiony temat, ale chcąc podejść do niego nieszablonowo, wychodząc poza standardowe rozwiązania znaleźliśmy topowych producentów w Polsce, którzy zaskoczą Cię nowoczesnymi produktami. myMODULO to przede wszystkim sklep online, w którym odnajdziesz nowoczesne i praktyczne panele ścienne, tapety, a nawet maskownice grzejnikowe o maksymalnie atrakcyjnym designie! tale powiększamy nasz asortyment i selekcjonujemy najciekawsze propo.ycje producentów, aby dostarczyć Ci coś więcej ponad pustą, płaską ścianę.

Poznaj nasz sklep i w szybki sposób odmień swoje otoczenie!

o nas

„Wnętrza to moje największe zamiłowanie i pasja. Dlaczego stworzyłam miejsce z produktami dedykowanymi zwykłym ścianom? Właśnie, aby stworzyć je unikalnymi, niezapomnianymi i niezwykłymi. Decyzja zapadła, gdy w poczekalni jednego z biur poczułam, że otoczenie w przeciwieństwie do firmy jest bez wyrazu, a duża przestrzeń nadaje chłodu. Dobre emocje powinny pojawiać się od razu, zarówno we wnętrzach użytkowych, jak i prywatnych, gdzie chcemy wywrzeć najlepsze i przyjazne pierwsze wrażenie. Nie bez znaczenia okazał się też problem z wygłuszeniem większości budynków. Dlatego produkty w sklepie myMODULO, nie mogły być tylko zachwycające i pozytywnie pobudzające, ale też funkcjonalne. Wielkim plusem w większości proponowanych rozwiązań jest łatwy montaż. Wszystko, to celem szybkiej i efektownej przemiany wizerunku, nie tylko ścian.”

- Ania, pasjonatka wnętrz i pomysłodawca sklepu online myMODULO

myMODULO to miejsce, gdzie spotkasz Anię i innych pasjonatów wystroju wnętrz. Cały zespół pomoże Ci na każdym etapie zakupu produktów do wykończenia ścian w mieszkaniach, biurach, restauracjach, hotelach, czy salonach urody.

myMODULO zawdzięcza swoje początki dotacji uzyskanej w ramach projektu “Biznes na obcasach”, realizowanej przez Izbę Przemysłowo Handlową w Toruniu, dzięki czemu mogliśmy otworzyć ten wygodny sklep internetowy, który realizuje zamówienia na terenie całego kraju. Klientów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w stacjonarnym biurze handlowym przy ul. 11 listopada 15 w Bydgoszczy. Przy aromatycznej kawie będziemy mogli porozmawiać z na temat wystroju Waszych ścian.

Profesjonalizm to, to co cenimy sobie najbardziej, dlatego współpracujemy na co dzień z projektantami i architektami wnętrz oraz pracownią graficzną, a także nieustannie poszerzamy asortyment. Chętnie nawiązujemy współpracę z nowymi markami w zakresie produkcji wykończeń ściennych, jeśli realizują najwyższe standardy.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.