Galeria tkanin dla paneli tapicerowanych

Wybór tkaniny to najprzyjemniejszy etap w projektowaniu kompozycji paneli tapicerowanych. W ofercie znajdują się tkaniny o gładkiej strukturze oraz wzorzyste. Z powodzeniem można te struktury łączyć ze sobą. Możliwości jest bardzo wiele, dzięki czemu każdy klient może dobrać tkaninę odpowiednią do swojego wystroju, upodobań i potrzeb. Użytkownik ma nieograniczone możliwości kreacji własnej ściany.

Zgodnie z obowiązującymi trendami chcielibyśmy Was zachęcić do wprowadzenia kolorów do Waszych domów, mieszkań czy biur. Kolory odgrywają w naszych życiu wielką rolę, mają ogromy wpływ na nasze samopoczucie. Oczywiście zwolennicy nieco bardziej stonowanych barw również znajdą coś dla siebie.

Panele tapicerowane 3D są w naszym sklepie wycenione w wybranych tkaninach. Pozostałe dostępne tkaniny każdorazowo, indywidualnie będziemy wyceniać dla naszych klientów.

Korzystamy z tkanin tylko i wyłącznie najwyższej jakości, znanych i cenionych producentów/dystrybutorów:   Mapatex Fibero, Top Textil, Ridex, Zawisza.
Większość tkanin można obejrzeć w naszym biurze handlowym.

Jeżeli masz swoją ulubioną tkaninę, której nie znajdziesz w naszej ofercie, skontaktuj się z nami wycenimy panele w takiej tkaninie w jakiej sobie życzysz.

Ważne: widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.

 

Barbaa Mapatex – tkanina typu FLOCK

 

Imperial Mapatex – tkanina typu FLOCK

 

Puma Mapatex – tkanina typu FLOCK

 

Impala Mapatex – tkanina typu FLOCK

 

Ultimate Mapatex – tkanina typu FLOCK

 

Velsoft Mapatex – tkanina typu FLOCK

 

Awilla firmy Fibero

 

Boston firmy Zawisza – ekoskóra

 

 

Crown Velvet Ridex

 

 

Lea firmy Top Textill

 

Amber firmy Fibero

 

 

Lincoln firmy TopTextil 

 

 

Lotus firmy Fibero

 

 

Sevilla firmy TopTextil

 

 

Windmill firmy TopTextil