Panele tapicerowane 3w1

Panele tapicerowane 3w1 to nowatorski system dekoracji ścian o funkcjonalnym charakterze! Panele trójwymiarowe nadają ciekawej formy wnętrzu. To nie wszystko! Oprócz nadania nowoczesnego charakteru, zapewniają wygłuszenie. To odpowiedź na coraz częstsze potrzeby realizacji developerskich, gdzie cienkie ściany nie przynoszą odpowiedniego wygłuszenia i tu pojawiają się panele 3w1.

Kolejnym argumentem, aby zamontować tapicerowane panele jest chęć ocieplenia wnętrza. Panele 3w1 dają złudzenie przytulności i dłużej utrzymują ciepło w pomieszczeniu. Inaczej pisząc panel ścienny 3w1 to taka dekoracyjna izolacja, pod warunkiem wykorzystania na pełnej przestrzeni ściany.

Przy odrobinie własnej inwencji możesz samodzielnie zamontować panele tapicerowane w swoim mieszkaniu, biurze, pokoju hotelowym, czy innym dowolnym pomieszczeniu.

Jest to innowacyjny produkt, dotąd nie spotykany na polskim rynku. Jego nowatorski charakter tworzą lekkie listewki sosnowe, które zacinane są pod odpowiednim kątem. Takie nietypowe zacięcie daje nam efekt trojwymiarowości. Dotychczas taki efekt nie był znany w kategorii paneli tapicerowanych.

Cechy tapicerowanych paneli 3w1:

  • estetyka – nowy pomysł na aranżację wnętrz w dowolnym miejscu w naszym domu, hotelu czy biurze
  • wygłuszenie – inspiracją były bardzo cienkie ścianki dzielące mieszkania. Często zdarza się, że w mieszkaniu nie odczuwamy komfortu, ciszy i spokoju, słysząc rozmowy sąsiadów.
  • ocieplenie – doskonale sprawdza się jako ocieplenie wewnętrznych ścian mieszkania
  • łatwy montaż – sposób montażu został tak przemyślany, że możesz sam zamontować panele tapicerowane w swoim mieszkaniu, biurze, pokoju hotelowym czy innym dowolnym wnętrzu.
  • dzięki panelom 3w1 w łatwy i szybki sposób można odmienić swoje wnętrze.

W celu wygłuszenia czy ocieplenia na życzenie klienta wypełniamy panele styropianem.

Najbardziej optymalnym ekonomicznie kształtem jest prostokąt w 3 rekomendowanych wymiarach:

62×62 cm
31×31 cm
62×31 cm

Poza prostokątami można zamówić kwadraty, trójkąty czy niezwykle popularne sześciokąty. Te kształty realizujemy na indywidualne zamówienia klienta.

 

Ten rodzaj paneli proponujemy przede wszystkim w tkaninach najwyższej jakości typu flok. Zaprezentowane tkaniny to zlota kolekcja firmy Mapatex.

 

Tkaniny proponowane dla paneli tapicerowanych 3w1.

Barbaa Mapatex

Imperial Mapatex

Puma Mapatex

Ultimate Mapatex

Velsoft Mapatex

Impala Mapatex

 

 

Jeżeli zainteresował Cię ten produkt skontaktuj się z nami. 

[email protected] 

510 632 360