Dekoracyjne panele tapicerowane 3D

 

 

Jest to innowacyjny produkt, dotąd nie spotykany na polskim rynku. Jego nowatorski charakter tworzą lekkie listewki sosnowe, które zacinane są pod odpowiednim kątem. Takie nietypowe zacięcie daje nam efekt trojwymiarowości. Dotychczas taki efekt nie był znany w kategorii paneli tapicerowanych.

Cechy tapicerowanych paneli 3 D:

 • estetyka – nowy pomysł na aranżację wnętrz w dowolnym miejscu w naszym domu, hotelu czy biurze
 • wygłuszenie – inspiracją były bardzo cienkie ścianki dzielące mieszkania. Często zdarza się, że w mieszkaniu nie odczuwamy komfortu, ciszy i spokoju, słysząc rozmowy sąsiadów.
 • ocieplenie – doskonale sprawdza się jako ocieplenie wewnętrznych ścian mieszkania
 • łatwy montaż – sposób montażu został tak przemyślany, że możesz sam zamontować panele tapicerowane w swoim mieszkaniu, biurze, pokoju hotelowym czy innym dowolnym wnętrzu.
 • dzięki panelom 3D w łatwy i szybki sposób można odmienić swoje wnętrze.

W celu wygłuszenia czy ocieplenia na życzenie klienta wypełniamy panele styropianem.

Najbardziej optymalnym ekonomicznie kształtem jest prostokąt w 3 rekomendowanych wymiarach. Poza prostokątami można zamówić kwadraty, trójkąty czy niezwykle popularne sześciokąty.

Ten rodzaj paneli proponujemy przede wszystkim w tkaninach najwyższej jakości typu flok. Jednak na życzenie klienta panele można wykonać w dowolnej tkaninie.

 

Miękkie panele tapicerowane

 

Panele tapicerowane miękkie są wypełnione gąbką tapicerską. Znajdują zastosowanie przede wszystkim jako zagłówki do łóżek sypialnianych. Jednak można je wykorzystać w różnoraki sposób. Coraz popularniejsze jest zastosowanie dla siedzisk w przedpokojach.

Proponujemy Państwu produkt najwyższej jakości, solidnie wykonany z dbałością o szczegóły.

Ten rodzaj paneli realizujemy na konkretne, indywidualne zamówienie klienta.Można je wykonać w formie pojedynczych paneli jak i modułu umieszczonego na płycie. Jesteśmy niezwykle elastyczni i ten rodzaj paneli można wykonać w dowolnym wymiarze i dowolnej, wybranej przez klienta tkaninie.

 

Piankowe panele 3D

 

 

Piankowe panele ścienne to nowoczesny sposób aranżacji ścian. Panele wykonane są z wysokiej jakości pianki poliuretanowej.  Są miękkie i bardzo przyjemne w dotyku. W bardzo prosty sposób można odmienić każde pomieszczenie. Panele idealnie sprawdzą się  w przestrzeniach przeznaczonych dla dzieci. Panele nadają wyjątkowego designu każdemu pomieszczeniu. Zastosowanie ich jest niezwykle szerokie. Miękkie panele piankowe poza funkcją dekoracyjną pełnią dwie dodatkowe, niezwykle istotne funkcje: izolacyjną i akustyczną.

Doskonale sprawdzą się w takich miejscach jak:

 • sale zabaw
 • klubu malucha
 • przedszkola
 • żłobki
 • pokoje dziecięce
 • pokoje młodzieżowe
 • sypialnie, jako zagłówki

Piankowe panele dostępne są w 6 interesujących kształtach. Wyboru można dokonywać spośród 31 kolorów.
Nie odpowiada Ci żaden z kolorów? Skontaktuj się z nami, przygotujemy kolor taki jakiego potrzebujesz.

 

Panele gipsowe, imitacja betonu, kamienia i drewna

 

 

Niepowtarzalne wzory i doskonałe właściwości gipsowych paneli dekoracyjnych firmy ZD Design mają zastosowanie we wszystkich wnętrzach użytkowych i mieszkalnych. Panele 3D produkowane są z najwyższej jakości naturalnego gipsu zmodyfikowanego w taki sposób, aby obniżyć wagę do minimum z zachowaniem maximum wytrzymałości.  Wszystkie właściwości paneli zostały uzyskane dzięki odpowiedniej mieszance gipsu naturalnego, granulatu lawy i skał pochodzenia wulkanicznego.

Płyty ścienne z gipsu, które idealnie imitują klasyczny beton architektoniczny to doskonałe rozwiązanie dekoracyjne dla nowoczesnych wnętrz, utrzymanych w surowym klimacie. Beton architektoniczny jest najczęściej wykorzystywany do pomieszczeń w stylu industrialnym i minimalistycznym

Technologia oraz myśl kreatywna pozwoliła nam przenieść kawałek lasu na gipsowe panele ścienne. Model jest barwiony w masie i przebarwiany ciemniejszym kolorem, dzięki czemu nie wymaga dodatkowego pokrycia farbą lub zabezpieczenia, jak w przypadku naturalnego drewna.

Ścienny panel dekoracyjny, który zaraz po rozpakowaniu jest gotowy do montażu to model Stein. Inspirowany naturalnym surowcem – kamieniem. 

 

Tapety

 

 

Pokój dziecięcy to miejsce zabaw, nauki i odpoczynku. Zadbajmy aby ta przestrzeń była wyjątkowa, zadbajmy aby w tej przestrzeni uwolnić kreatywność, wspomóc koncentrację, dać szczęście. Firma Humpty Dumpty tworzy z myślą o dzieciach i szuka rozwiązań w otaczającym nas świecie.

Dzieci kochają świat, który ich otacza, naturę która ich uwodzi o każdej porze roku. Tapety dostępne w naszym sklepie rozświetlą pokoje dziecięce przez cały rok.

Rodzice coraz częściej wybierają miejsca bezpieczne, estetyczne i otwierające horyzonty ich dzieciom. HDRD również stara się aby tapety dla dzieci i nauka były sobie bliskie.