O nas

myMODULO to miejsce, gdzie pasjonaci wystroju wnętrz znajdą nowe możliwości aranżacji ścian w mieszkaniach, biurach, restauracjach, hotelach, poczekalniach i wszędzie tam gdzie jest pusta ściana, a mogłaby stać się wyjątkowa.

myMODULO to młoda firma, stworzona z zamiłowania do wyjątkowych wnętrz. Nie byłoby tego miejsca gdyby nie dotacja uzyskana w ramach projektu “Biznes na obcasach”, realizowanego przez Izbę Przemysłowo Handlową w Toruniu.

myMODULO to przede wszystkim sklep internetowy, który realizuje zamówienia na terenie całego kraju. Jednak lokalnych klientów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w stacjonarnym biurze handlowym przy ul. 11 listopada 15.  Przy aromatycznej kawie będziemy mogli porozmawiać z na temat wystroju Waszych ścian. Jeśli masz jakiekolwiek pomysły, pytania zapraszamy do kontaktu, wspólnie możemy stworzyć kolejny piękny projekt. Umów się na spotkanie już dziś.

Profesjonalizm to to co cenimy sobie najbardziej, dlatego współpracujemy na co dzień z projektantami i architektami wnętrz oraz pracownią graficzną. Współpracujemy tylko z solidnymi producentami.

 

myMODULO stworzyła Ania, pasjonatka ciekawych wnętrz:
Pasjonują mnie pięknie urządzone mieszkania czy biura. Wiedzę związaną z wystrojem wnętrz chłonę jak gąbka i chętnie będę dzieliła się z Wami tą wiedzą. Jednak najważniejsze jest to, że możecie liczyć na obsługę na najwyższym poziomie. Zatem jeśli tylko masz pytania, potrzebujesz wyceny paneli, masz ciekawy pomysł na wykorzystanie oferowanych przeze mnie paneli, śmiało dzwoń albo pisz.