myMODULO to miejsce, gdzie pasjonaci wystroju wnętrz znajdą nowe możliwości aranżacji ścian w mieszkaniach, biurach, restauracjach, hotelach, poczekalniach i wszędzie tam gdzie jest pusta ściana, a mogłaby stać się wyjątkowa.

myMODULO to młoda firma, stworzona z zamiłowania do wyjątkowych wnętrz. Nie byłoby tego miejsca gdyby nie dotacja uzyskana w ramach projektu “Biznes na obcasach”, realizowanego przez Izbę Przemysłowo Handlową w Toruniu.

Na chwilę obecną firma działa tylko w sieci, jednak jest możliwość umówienia się na spotkanie w Bydgoszczy bądź w najbliższej okolicy. Planujemy stworzenie miejsca, gdzie przy aromatycznej kawie będziemy mogli porozmawiać z na temat wystroju Waszych ścian. Jeśli masz jakiekolwiek pomysły, pytania zapraszamy do kontaktu, wspólnie możemy stworzyć kolejny piękny projekt.

Profesjonalizm to to co cenimy sobie najbardziej, dlatego współpracujemy na co dzień z projektantami i architektami wnętrz oraz pracownią graficzną.

myMODULO stworzyła Ania, pasjonatka ciekawych wnętrz:
Pasjonują mnie pięknie urządzone mieszkania czy biura. Wiedzę związaną z wystrojem wnętrz chłonę jak gąbka i chętnie będą dzieliła się z Wami tą wiedzą. Jednak najważniejsze jest to, że możecie liczyć na obsługę na najwyższym poziomie. Zatem jeśli tylko masz pytania, potrzebujesz wyceny paneli, masz ciekawy pomysł na wykorzystanie oferowanych przeze mnie paneli, śmiało dzwoń albo pisz.