Panele tapicerowane 3 w 1

PANELE TAPICEROWANE 3W1 to nowatorski system dekoracji ścian o funkcjonalnym charakterze! Panele trójwymiarowe nadają ciekawej formy wnętrzu. To nie wszystko! Oprócz nadania nowoczesnego charakteru, zapewniają wygłuszenie. To odpowiedź na coraz częstsze potrzeby realizacji developerskich, gdzie cienkie ściany nie przynoszą odpowiedniego wygłuszenia i tu pojawiają się panele 3w1. Cena różnie się w zależności od producenta, a wszystkie produkty możesz wygodnie przejrzeć w naszym sklepie online.

Kolejnym argumentem, aby zamontować tapicerowane panele jest chęć ocieplenia wnętrza. Panele 3w1 dają złudzenie przytulności i dłużej utrzymują ciepło w pomieszczeniu. Inaczej pisząc panel ścienny 3w1 to taka dekoracyjna izolacja, pod warunkiem wykorzystania na pełnej przestrzeni ściany.

Przy odrobinie własnej inwencji możesz samodzielnie zamontować panele tapicerowane
w swoim mieszkaniu, biurze, pokoju hotelowym, czy innym dowolnym pomieszczeniu.

Jeśli myślisz o tym dodatku, jako atrakcyjne oparcie za łóżkiem, koniecznie sprawdź: zagłówek tapicerowany modułowy – panele tapicerowane 3D. Charakteryzują się możliwością dostosowania do dedykowanych wymiarów – na indywidualne zamówienie. Miękkie panele ścienne 3D, odnajdziesz w osobnej zakładce.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

TOP