fbpx

Blog

Dodano: 27 maja 2024
Pufy tapicerowane – dlaczego warto mieć je w domu?

Pufy tapicerowane są ciekawym dodatkiem aranżacyjnym, który stanowi funkcjonalny element wyposażenia wnętrza. Pasują do salonu, sypialni, garderoby, przedpokoju czy pokoju dziecka, stanowiąc miejsce do siedzenia połączone z dodatkową przestrzenią do przechowywania drobiazgów. Co warto wiedzieć o pufach tapicerowanych? Sprawdzamy w tym wpisie. Czym są pufy tapicerowane? Pufy tapicerowane są niedużym, ale jakże uniwersalnym meblem, pasującym […]

Pufy tapicerowane są ciekawym dodatkiem aranżacyjnym, który stanowi funkcjonalny element wyposażenia wnętrza. Pasują do salonu, sypialni, garderoby, przedpokoju czy pokoju dziecka, stanowiąc miejsce do siedzenia połączone z dodatkową przestrzenią do przechowywania drobiazgów. Co warto wiedzieć o pufach tapicerowanych? Sprawdzamy w tym wpisie.

Czym są pufy tapicerowane?

Pufy tapicerowane są niedużym, ale jakże uniwersalnym meblem, pasującym do wielu pomieszczeń. Stanowią praktyczne i jednocześnie estetyczne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób urządzając swoje wnętrza. Dodają uroku, nadają charakteru i przytulności. Jeśli odpowiednio dobierzesz pufę do swojego wnętrza to możesz liczyć na ciekawy akcent, który dopełni całości wykończenia.

Pufy pełnią funkcję nie tylko estetyczną, ale także praktyczną. Po pierwsze są niedużym meblem do siedzenia, które z łatwością można przenieść w inne miejsce. Sprawdzą się zarówno w pokoju gościnnym, przedpokoju, garderobie, jak i pokoju dziecka. Poza tym, bardzo często są otwierane od góry i stanowią dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Pufa tapicerowana otwierana na nóżkach Modern | myMODULO.pl

Pufy tapicerowane – dlaczego warto mieć je w domu?

Pufy tapicerowane wykonane są z miękkiego materiału, dzięki czemu siedzisko daje poczucie komfortu po ciężkim dniu, np. w pracy. Może służyć nie tylko jako siedzenie, ale także podparcie dla nóg, np. jako podnóżek do fotela czy kanapy. Dlatego jeszcze warto mieć pufy tapicerowane w swoim mieszkaniu?

  • oszczędność przestrzeni – pufy tapicerowane zapewniają oszczędność przestrzeni, dzięki czemu sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach, jak np. garderoba czy przedpokój. Właśnie w tych miejscach niekiedy tak bardzo brakuje nam dodatkowego siedziska,
  • miejsce do siedzenia – lekkie i niewielkie pufy stanowią idealne miejsce do siedzenia. Zarówno we wspomnianych wyżej pomieszczeniach, jak i np. w salonie, gdy podczas spotkania towarzyskie zabraknie nam siedzisk dla gości,
  • możliwość personalizacji – wybór puf tapicerowanych w sklepie myMODULO.pl jest duży, dzięki czemu zapewnisz sobie możliwość dobrania odpowiedniego mebla dla Twojego wnętrza. Oferujemy pufy na nóżkach lub bez nóżek, z dodatkową przestrzenią w środku, jak i w różnych wzorach, kolorach oraz kształtach,
  • porządek i organizacja z dodatkowym miejscem do przechowywania – pufa daje możliwość dodatkowego miejsca na schowanie różnych drobnych przedmiotów i szpargałów. Doskonale znajdzie swoje zastosowanie w sypialnie, gdzie ukryjesz w niej np. dodatkowe poduszki albo w pokoju dziecka, gdzie schowasz różne zabawki. Dzięki temu zadbasz o ład i porządek.

Pufa tapicerowana otwierana Classic | myMODULO.pl

Jakie pufy tapicerowane warto wybrać?

W sklepie internetowym myMODULO.pl posiadamy w swojej ofercie kilka modeli puf tapicerowanych do wyboru. W zależności od potrzeb i indywidualnych preferencji znajdziesz u nas:

Które pufy tapicerowane najbardziej przypadły Ci do gustu?

zdjęcia: Home & Living Wnętrza