fbpx
panele

Ubierzemy Twoje Ściany


Wnętrze jest jak ciało dla każdego człowieka - to miejsce, w którym chcemy czuć się bezpieczni, zrelaksowani i skupieni na tym, co najważniejsze. Równocześnie to wizytówka, znak rozpoznawczy osobowości, domu, firmy lub instytucji.

Dlatego w myMODULO dbamy o to, aby aranżacja przestrzeni i użyte do niej panele, oddawały Twój charakter i wzbudzały w odwiedzających pozytywne emocje.

PANELE PIANKOWE

Wyższy poziom kreatywności!

Panele piankowe sprawdzą się, jeśli poprzez aranżację wnętrza chcesz się wyróżnić. Mnogość wzorów i kolorów miękkich paneli sprawi, że pomieszczenie łatwo odzwierciedli charakter jego mieszkańca. Doskonale izolują ciepło i wygłuszają, dzięki czemu śmiało można je zastosować w pokoju nastolatka lub muzyka.

OFERTA PANELI
panele-piankowe
panele-tapicerowane

PANELE DREWNIANE I MECH

Powrót do naturalności.

Drewniane panele ścienne to prosta droga do urządzenia wnętrza w stylu minimalistycznym. Dzięki różnym wariantom – drewno, mech, farba tablicowa – każdą przestrzeń uczynią niebanalną. Pozwalają „zaszaleć” w doborze dodatków, co sprawi, że szybko i łatwo można zmienić wystrój danego pomieszczenia.

OFERTA PANELI

PANELE KORKOWE

Ponadczasowa klasyka.

To określenie najlepiej opisuje panele ścienne – Corkbee. Trójwymiarowe, przyjazne dla środowiska, o podwyższonej skuteczności termoizolacyjnej i akustycznej. Sprawią, że pomieszczenie zyska unikatowy design, przytulny charakter i fantastyczny klimat. Szeroka gama kolorystyczna paneli korkowych oraz niebanalne wzory pozwalają stworzyć wystrój lokalu najwyższej jakości.

OFERTA PANELI
panele-piankowe
panele-tapicerowane

PANELE  I ŁÓŻKA TAPICEROWANE

Wnętrze dopasowane do Ciebie.

Panele tapicerowane są jedynym słusznym wyborem     w kwestii aranżacji przestrzeni dla osób, które cenią bezpieczeństwo, funkcjonalność, indywidualność, estetykę i łatwość utrzymania. Razem wzięte! Uniwersalność ich zastosowania podważa sens powiedzenia „jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”. Te miękkie panele ścienne to prawdziwa rewolucja w urządzaniu wnętrz!

OFERTA PANELI
Zapraszamy do zapoznania się z ekspozycją produktów w naszym biurze handlowym w Bydgoszczy.
Umów się na spotkanie już dziś!
sprawdź pozostałe produkty
kontakt +48 510 632 360 PN-PT 09:00 - 15:00
kontakt

Efektowna
przemiana
Twojego wnętrza

“Wnętrza to moje największe zamiłowanie i pasja. Dobre emocje powinny pojawiać się od razu, zarówno we wnętrzach użytkowych, jak i prywatnych, gdzie chcemy wywrzeć najlepsze i przyjazne pierwsze wrażenie. Nie bez znaczenia okazał się problem większości budynków z izolacjami akustycznymi, czy cieplnymi, dlatego produkty w sklepie myMODULO, nie mogły być tylko zachwycające i pozytywnie pobudzające, ale też funkcjonalne. Wielkim plusem w większości proponowanych rozwiązań jest łatwy montaż. Wszystko, to celem szybkiej i efektownej przemiany wizerunku, nie tylko ścian.”

– Ania, pasjonatka wnętrz i pomysłodawca sklepu myMODULO